Link Icon (8.x-1.8) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Default
sr: Подразумевано

en: Horizontal
sr: Хоризонтално

en: Vertical
sr: Вертикално

en: Open link in new window
sr: Отвори линк у новом прозору

en: Bottom
sr: Дно
