Link Icon (8.x-1.9) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: None
be: Аніводны(ая)

en: - None -
be: - Нічога -

en: Default
be: Прадвызначана

en: Top
be: Верх

en: Bottom
be: Знізу

en: Medium
be: Сярэдні

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: - Select -
be: - Выбраць -

en: Field types
be: Тыпы палёў

en: Dark
be: Цёмная
