Link Icon (8.x-1.9) - en to da translation catalogue (31 entries)

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: None
da: Ingen

en: - None -
da: - Ingen -

en: Default
da: Standard

en: Small
da: Lille

en: Large
da: Stor

en: Horizontal
da: Horisontal

en: Vertical
da: Vertikal

en: Open link in new window
da: Åben link i nyt vindue

en: Bottom
da: Bund

en: Button
da: Knap

en: Square
da: Kvadrat

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre

en: Red
da: Rød

en: Purple
da: Lilla

en: Blue
da: Blå

en: Grey
da: Grå

en: - Select -
da: - Vælg -

en: Link settings
da: Indstillinger for link

en: Round
da: Afrund

en: Field types
da: Felttyper

en: Dark
da: Mørkt

en: Trim link text length
da: Beskær link-tekstens længde

en: URL only
da: Kun URL

en: Show URL as plain text
da: Vis URL som ren tekst

en: Add rel="nofollow" to links
da: Tilføj rel="nofollow" til links

en: Add rel="@rel"
da: Tilføj rel="@rel"

en: Allow link text
da: Tillad linktekst

en: Allowed link type
da: Tilladt link-type
