Link Icon (8.x-1.9) - en to fa translation catalogue (22 entries)

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: None
fa: هیچ

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Top
fa: بالا

en: Small
fa: کوچک

en: Large
fa: بزرگ

en: Horizontal
fa: افقی

en: Vertical
fa: عمودی

en: Open link in new window
fa: بازکردن پیوند در ینجره جدید

en: Bottom
fa: پایین

en: Medium
fa: متوسط

en: Button
fa: دکمه

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست

en: Red
fa: قرمز

en: Blue
fa: آبی

en: Grey
fa: خاکستری

en: Orange
fa: نارنجی

en: - Select -
fa: - انتخاب -

en: Dark
fa: تاریک
