Link Icon (8.x-1.9) - en to ka translation catalogue (16 entries)

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: None
ka: არცერთი

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Top
ka: ზედა

en: Small
ka: პატარა

en: Large
ka: დიდი

en: Horizontal
ka: ჰორიზონტალური

en: Vertical
ka: ვერტიკალური

en: Open link in new window
ka: ბმულის ახალ ფანჯარაში გახსნა

en: Bottom
ka: ქვემოთ

en: Medium
ka: საშუალო

en: Button
ka: ღილაკი

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ

en: Blue
ka: ლური
