Link Icon (8.x-1.9) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Top
te: పైన

en: Open link in new window
te: లంకెను కొత్త విండోలో తెరువు

en: Medium
te: మధ్యస్థం

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి

en: Blue
te: నీలం

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -
