Linkit (6.0.0-beta1) - en to el translation catalogue (38 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: File
el: Αρχείο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: None
el: Κανένα

en: Weight
el: Βάρος

en: Taxonomy term
el: Όρος ταξινόμισης

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: File extensions
el: Επεκτάσεις αρχείων

en: User
el: Χρήστης

en: System
el: Σύστημα

en: Unlimited
el: Απεριόριστο

en: Save changes
el: Αποθήκευση αλλαγών

en: Update profile
el: Ενημέρωση προφίλ

en: Profile
el: Προφίλ

en: Front page
el: Αρχική σελίδα

en: Available tokens
el: Διαθέσιμα σύμβολα αντικατάστασης

en: Limit
el: Όριο

en: Entity
el: Οντότητα

en: Allowed file extensions
el: Επιτρεπόμενες επεκτάσεις αρχείων

en: Edit profile
el: Επεξεργασία προφίλ

en: About
el: Περί

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: Save and continue
el: Αποθήκευση και συνέχεια

en: Uses
el: Χρήσεις

en: Restrict to the selected roles
el: Περιορισμός στους επιλεγμένους ρόλους

en: Contact form
el: Φόρμα επικοινωνίας

en: Image file settings
el: Ρυθμίσεις αρχείων εικόνας

en: Saved %label configuration.
el: Οι ρυθμίσεις παραμέτρων για το %label αποθηκεύτηκαν.

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
el: Χωρίστε τις επεκτάσεις με κενό ή κόμμα και χωρίς να συμπεριλάβετε την τελεία.

en: Weight for @title
el: Βάρος για τον @title

en: Drupal link
el: Drupal σύνδεσμος
