Linkit (6.0.0-beta2) - en to cy translation catalogue (22 entries)

en: User interface
cy: Rhyngwyneb defnyddwyr

en: E-mail
cy: E-bost

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Content
cy: Cynnwys

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: File
cy: Ffeil

en: Edit
cy: Golygu

en: None
cy: Dim

en: Weight
cy: Pwysau

en: Taxonomy term
cy: Term tacsonomi

en: Save
cy: Cadw

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Unlimited
cy: Diderfyn

en: Profile
cy: Proffil

en: Front page
cy: Tudalen flaen

en: Limit
cy: Terfyn

en: Save and continue
cy: Cadw a pharhau

en: Contact form
cy: Ffurflen gyswllt

en: Image file settings
cy: Gosodiadau ffeil delwedd
