Linkit (6.0.0-beta2) - en to nl translation catalogue (123 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: E-mail
nl: E-mailadres

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Content
nl: Inhoud

en: Description
nl: Beschrijving

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: File
nl: Bestand

en: Edit
nl: Bewerken

en: None
nl: Geen

en: Weight
nl: Gewicht

en: Taxonomy term
nl: Taxonomieterm

en: Save
nl: Opslaan

en: File extensions
nl: Bestandsextensies

en: User
nl: Gebruiker

en: Email
nl: E-mail

en: System
nl: Systeem

en: Unlimited
nl: Onbeperkt

en: Save changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Update profile
nl: Profiel bijwerken

en: Profile
nl: Profiel

en: Front page
nl: Voorpagina

en: Available tokens
nl: Beschikbare tokens

en: Limit
nl: Limiet

en: Entity
nl: Entiteit

en: Metadata
nl: Metagegevens

en: Allowed file extensions
nl: Toegestane bestandsextensies

en: Unpublished nodes
nl: Niet gepubliceerde nodes

en: Edit profile
nl: Profiel bewerken

en: About
nl: Over

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Profile Name
nl: Profielnaam

en: Add profile
nl: Profiel toevoegen

en: Delete profile
nl: Profiel verwijderen

en: Save and continue
nl: Opslaan en doorgaan

en: Uses
nl: Gebruikt

en: No results
nl: Geen resultaten

en: Restrict to the selected roles
nl: Tot de geselecteerde rollen beperken

en: Contact form
nl: Contactformulier

en: Image file settings
nl: Instellingen afbeeldingsbestand

en: Role restrictions
nl: Rolrestricties

en: Canonical URL
nl: Canonical-URL

en: Blocked users
nl: Geblokkeerde gebruikers

en: Include unpublished nodes
nl: Inclusief niet gepubliceerde nodes

en: Saved %label configuration.
nl: %label-instellingen opgeslagen.

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
nl: Scheid de extensies met een spatie of komma en plaats er geen punt voor.

en: Weight for @title
nl: Gewicht voor @title

en: Thumbnail image style
nl: Miniatuurstijl

en: Linkit profile
nl: Linkit-profiel

en: Linkit profiles
nl: Linkit-profielen

en: Show pixel dimensions
nl: Toon afmeting in pixels

en: Show thumbnail
nl: Miniatuurweergave tonen

en: Group by bundle
nl: Groeperen op bundel

en: Drupal link
nl: Drupal-link

en: Manage Linkit profiles.
nl: Linkit-profielen beheren.

en: Add matcher
nl: Matcher toevoegen

en: Manage matchers
nl: Matchers beheren

en: Administer linkit profiles
nl: Linkit-profielen beheren

en: Matcher settings
nl: Matcher-instellingen

en: Opens your mail client ready to e-mail @email
nl: Opent uw mailprogramma en een nieuw bericht voor @email

en: Edit %label profile
nl: Profiel %label bewerken

en: Edit %label matcher
nl: Matcher %label bewerken

en: No matchers available.
nl: Geen matchers beschikbaar.

en: No matcher selected.
nl: Geen matcher geselecteerd.

en: Added %label matcher.
nl: Matcher %label toegevoegd.

en: Added %label matcher to the @profile profile.
nl: Matcher %label toegevoegd aan het profiel @profile.

en: Are you sure you want to delete the @plugin matcher from the %profile profile?
nl: Weet u zeker dat u de matcher @plugin wilt verwijderen van het profiel %profile?

en: The matcher %label has been deleted.
nl: De matcher %label is verwijderd.

en: The matcher %label has been deleted in the @profile profile.
nl: De matcher %label is verwijderd uit het profiel @profile.

en: The matcher %label has been updated in the @profile profile.
nl: De matcher %label is bijgewerkt in het profiel @profile.

en: No matchers added.
nl: Geen matchers toegevoegd.

en: Save and manage matchers
nl: Matchers opslaan en beheren

en: The human-readable name of this  profile. This name must be unique.
nl: De naam van dit profiel. De naam moet uniek zijn.

en: The text will be displayed on the <em>profile collection</em> page.
nl: De tekst wordt weergegeven op de pagina <em>Overzicht profielen</em>.

en: Created new profile %label.
nl: Nieuw profiel %label aangemaakt.

en: Updated profile %label.
nl: Profiel %label bijgewerkt.

en: Bundle filter: @bundle_filter
nl: Bundel-filter: @bundle_filter

en: Group by bundle: @bundle_grouping
nl: Groeperen op bundel: @bundle_grouping

en: Show image dimensions: @show_image_dimensions
nl: Afbeeldingafmetingen weergeven: @show_image_dimensions

en: Show image thumbnail: @show_image_thumbnail
nl: Miniatuurvoorbeeld weergeven: @show_image_thumbnail

en: Thumbnail style: @thumbnail_style
nl: Miniatuurvoorbeeldstijl: @thumbnail_style

en: Extra settings for image files in the result.
nl: Extra instellingen voor afbeeldingen in de resultaten.

en: Include unpublished: @include_unpublished
nl: Inclusief niet gepubliceerd: @include_unpublished

en: Role filter: @role_filter
nl: Rol-filter: @role_filter

en: Include blocked users: @include_blocked
nl: Inclusief geblokkeerde gebruikers: @include_blocked

en: Include blocked user
nl: Geblokkeerde gebruiker opnemen

en: Linkit result thumbnail
nl: Linkit resultaat-miniatuurweergave

en: Automatically set the "title" attribute
nl: Automatisch het 'title'-attribuut instellen

en: Linkit enabled
nl: Linkit ingeschakeld

en: Enable Linkit for this text format.
nl: Linkit inschakelen voor dit tekstformaat.

en: Select the Linkit profile you wish to use with this text format.
nl: Selecteer het Linkit-profiel dat u met dit tekstformaat wilt gebruiken.

en: Please select the Linkit profile you wish to use.
nl: Selecteer het Linkit-profiel dat u wilt gebruiken.

en: Automatically set the <code>title</code> attribute to that of the (translated) referenced content
nl: Automatisch het <code>title</code>-attribuut instellen op de titel van de geselecteerde (vertaalde) inhoud

en: Provides an easy interface for internal and external linking with wysiwyg editors.
nl: Biedt een eenvoudige interface voor het maken van interne en externe links in WYSIWYG-editors.

en: Use Linkit
nl: Linkit gebruiken

en: Limit matches to the following file extensions: @file_extensions
nl: Beperkt resultaten tot de volgende bestandsextensies: @file_extensions

en: The front page for this site.
nl: Voorpagina van de site.

en: The Linkit module provides an easy interface for internal and external linking with wysiwyg editors by using an autocomplete field.
nl: De Linkit-module biedt een eenvoudige interface voor het maken van interne en externe links met WYSIWYG-editors, met een automatisch aanvullend veld.

en: Managing Linkit profiles
nl: Linkit-profielen beheren

en: You can create and edit Linkit profiles on the <a href=":profiles">Linkit profile page</a>. You can create a Linkit profile by clicking "<a href=":add_profile">Add profile</a>".
nl: Linkit-profielen toevoegen en beheren op de pagina <a href=":profiles">Linkit-profiel</a>. Voeg een Linkit-profiel toe door te klikken op '<a href=":add_profile">Profiel toevoegen</a>'.

en: Linkit profiles define how Linkit will operate on fields that have Linkit attached.
nl: Linkit-profielen bepalen hoe Linkit werkt op velden waaraan het gekoppeld is.

en: The most common way to use Linkit is to enable Linkit on the Drupal Link plugin and associate a Linkit profile to it on a Text format.
nl: De meest gebruikte manier om Linkit in te zetten, is om Linkit in te schakelen bij de Drupal Link-plugin, en in een tekstformaat een Linkit profiel eraan te koppelen.

en: Matchers defines how different data can be queried and displayed in the autocomplete suggestion list. Multiple matchers of the same type can be used at the same time to granulate the suggestions. The order of the added matchers defines in which order the suggestions will be presented.
nl: Matchers bepalen hoe verschillende data bevraagd en weergegeven wordt in de lijst met suggesties. Meerdere matchers van hetzelfde type kunnen gecombineerd worden om suggesties te verfijnen. De volgorde van de matchers bepaalt de volgorde waarin de suggesties weergegeven worden.

en: Linkit could not find any suggestions. This URL will be used as is.
nl: Linkit kan geen suggesties doen. De URL wordt gebruikt zoals hij ingevoerd is.

en: Suggestion metadata
nl: Metadata bij suggesties

en: Metadata is shown together with each suggestion in the suggestion list.
nl: Bij elke suggestie in de lijst wordt metadata getoond.

en: Bundle restrictions
nl: Bundelbeperkingen

en: Restrict suggestions to the selected bundles
nl: Beperk suggesties tot de geselecteerd bundels

en: If none of the checkboxes is checked, all bundles are allowed.
nl: Als geen van de keuzevakjes geselecteerd is, zijn alle bundels toegestaan.

en: Bundle grouping
nl: Bundelgroepering

en: Group suggestions by their bundle.
nl: Groepeer suggesties per bundel.

en: URL substitution
nl: URL-vervanging

en: Substitution Type
nl: Vervangingstype

en: Configure how the selected entity should be transformed into a URL for insertion.
nl: Instellen hoe de geselecteerde entiteit omgezet wordt naar een URL.

en: In order to see unpublished nodes, users must also have permissions to do so.
nl: Om niet gepubliceerde nodes te bekijken, dienen gebruikers de juiste toegangsrechten te hebben.

en: If none of the checkboxes is checked, all roles are allowed.
nl: Als geen van de keuzevakjes geselecteerd is, zijn alle rollen toegestaan.

en: In order to see blocked users, users must have permissions to do so.
nl: Om geblokkeerde gebruikers te bekijken, dienen gebruikers de juiste toegangsrechten te hebben.

en: Direct File URL
nl: Directe URL naar het bestand

en: Limit: @limit
nl: Limiet: @limit

en: Start typing to find content.
nl: Begin met typen om inhoud te vinden.

en: Limit search results
nl: Zoekresultaten beperken

en: Limit the amount of results displayed when searching.
nl: Het aantal resultaten beperken dat tijdens het zoeken wordt weergegeven.
