Linkit (6.0.0-beta3) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
km: អ៊ីមែល

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: System
km: ប្រព័ន្ធ

en: Front page
km: ទំព័រ​មុខ

en: - Select -
km: - ជ្រើស -

en: Contact form
km: សំណុំ​បែប​បទ​ទំនាក់ទំនង​
