Linkit (6.0.0-beta3) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
sl: E-naslov

en: Default
sl: Privzeto

en: System
sl: Sistem

en: Front page
sl: Vstopna stran

en: Contact form
sl: Obrazec za kontakt
