Linkit (6.0.0-beta4) - en to tr translation catalogue (40 entries)

en: User interface
tr: Kullanıcı arayüzü

en: E-mail
tr: E-posta

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Content
tr: İçerik

en: Description
tr: Açıklama

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: File
tr: Dosya

en: Edit
tr: Düzenle

en: None
tr: Hiçbiri

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Name
tr: İsim

en: Taxonomy term
tr: Sınıflandırma terimi

en: Save
tr: Kaydet

en: Default
tr: Varsayılan

en: File extensions
tr: Dosya uzantıları

en: User
tr: Kullanıcı

en: Email
tr: E-posta

en: System
tr: Sistem

en: Unlimited
tr: Sınırsız

en: Save changes
tr: Değişiklikleri kaydet

en: Update profile
tr: Profil güncelle

en: Profile
tr: Profil

en: Front page
tr: Ana sayfa

en: Limit
tr: Sınır

en: Entity
tr: Nesne

en: Allowed file extensions
tr: İzin verilen dosya uzantıları

en: Edit profile
tr: Profili düzenle

en: About
tr: Hakkında

en: - Select -
tr: - Seçin -

en: Save and continue
tr: Kaydet ve devam et

en: Uses
tr: Kullanım

en: Restrict to the selected roles
tr: Seçilen rollerle sınırla

en: Contact form
tr: İletişim formu

en: Blocked users
tr: Engellenmiş kullanıcılar

en: Saved %label configuration.
tr: %label yapılandırması kaydedildi.

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
tr: Uzantıları virgül ile boşluk bırakarak yazın, nokta koymayın.

en: Weight for @title
tr: @title için ağırlık

en: Drupal link
tr: Drupal bağlantısı
