Linkit (6.0.0-rc1) - en to bg translation catalogue (25 entries)

en: User interface
bg: Потребителски интерфейс

en: E-mail
bg: Е-поща

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Description
bg: Описание

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: File
bg: Файл

en: Edit
bg: Редактирай

en: None
bg: Не

en: Weight
bg: Тегло

en: Name
bg: Име

en: Taxonomy term
bg: Термин на таксономията

en: Save
bg: Запази

en: User
bg: Потребител

en: Email
bg: Е-поща

en: System
bg: Система

en: Unlimited
bg: Без ограничения

en: Save changes
bg: Запази промените

en: Profile
bg: Профил

en: Front page
bg: Начална страница

en: Save and continue
bg: Запиши и продължи

en: Contact form
bg: Форма за контакти

en: Weight for @title
bg: Тегло на @title
