Linkit (6.0.0) - en to si translation catalogue (13 entries)

en: User interface
si: පරිශීලක අතුරු මුහුණත

en: E-mail
si: විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Description
si: විස්තරය

en: File
si: ගොනුව

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Unlimited
si: අනන්තයි

en: Front page
si: මුල් පිටුව

en: Save and continue
si: Save කර ඉදිරියට යන්න.
