Linkit (6.0.2) - en to eu translation catalogue (36 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: E-mail
eu: E-posta

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Description
eu: Azalpena

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: File
eu: Fitxategi

en: Edit
eu: Editatu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Weight
eu: Pisua

en: Name
eu: Izena

en: Taxonomy term
eu: Taxonomia terminoa

en: Save
eu: Gorde

en: Default
eu: Lehenetsia

en: File extensions
eu: Fitxategiaren luzapenak

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Email
eu: Eposta

en: System
eu: Sistema

en: Unlimited
eu: Mugarik gabe

en: Save changes
eu: Aldaketak gorde

en: Profile
eu: Profila

en: Front page
eu: Azaleko orria

en: Available tokens
eu: Gaituriko aldagaiak (tokens)

en: Limit
eu: Muga

en: Entity
eu: Entitatea

en: Allowed file extensions
eu: Onartutako fitxategien luzapena

en: About
eu: (r)i buruz

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: Profile Name
eu: Profilaren Izena

en: Save and continue
eu: Gorde eta jarraitu

en: Uses
eu: Erabilerak

en: Contact form
eu: Kontaktatzeko formularioa

en: Blocked users
eu: Erabiltzaile blokeatuak

en: Drupal link
eu: Drupal esteka
