Linkit (6.1.1) - en to af translation catalogue (20 entries)

en: User interface
af: Gebruikerskoppelvlak

en: E-mail
af: E-pos

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Description
af: Beskrywing

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: File
af: Lêer

en: Edit
af: Wysig

en: None
af: Geen

en: Weight
af: Gewig

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: User
af: Gebruiker

en: System
af: Stelsel

en: Unlimited
af: Onbeperk

en: Profile
af: Profiel

en: Save and continue
af: Stoor en gaan voort

en: Contact form
af: Kontak-vorm
