Linkit (6.1.3) - en to ka translation catalogue (23 entries)

en: User interface
ka: მომხმარებლის ინტერფეისი

en: E-mail
ka: ელ.ფოსტა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Description
ka: აღწერა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: File
ka: ფაილი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: None
ka: არცერთი

en: Weight
ka: წონა

en: Name
ka: სახელი

en: File extensions
ka: ფაილის გაფართოებები

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: System
ka: სისტემა

en: Unlimited
ka: ულიმიტო

en: External
ka: გარე

en: Save changes
ka: ცვლილებების შენახვა

en: Profile
ka: პროფილი

en: Front page
ka: მთავარი გვერდი

en: Save and continue
ka: შენახვა და გაგრძელება
