Linkit (6.1.3) - en to kn translation catalogue (29 entries)

en: User interface
kn: ಬಳೆಕೆದಾರರ ಇಂಟರ್ಫೇಸ್

en: E-mail
kn: ಈ ಮೈಲ್

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: File
kn: ಕಡತ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: System
kn: ಗಣಕ

en: Unlimited
kn: ಮಿತಿ ಇಲ್ಲದ

en: External
kn: ಬಾಹ್ಯ

en: Profile
kn: ಪ್ರೊಫೈಲ್‌

en: Front page
kn: ಮುಖ ಪುಟ

en: Entity
kn: ಎಂಟಿಟಿ

en: Metadata
kn: ಮೆಟಾಡಾಟ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Profile Name
kn: ಪರಿಚಯ ಚಿತ್ರಣದ ಹೆಸರು

en: Save and continue
kn: ಉಳಿಸಿ ಮುಂದುವರಿಸು

en: No results
kn: ಯಾವುದೆ ಫಲಿತಾಂಶ ಇಲ್ಲ

en: Linkit
kn: ಲಿಂಕಿಸಿ/ಕೊಂಡಿಯನ್ನು ಸೇರಿಸಿ
