Linkit (6.1.3) - en to mn translation catalogue (22 entries)

en: User interface
mn: Хэрэглэгчийн интерфэйс

en: E-mail
mn: Цахим хаяг

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Description
mn: Тайлбар

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: File
mn: Файл

en: Edit
mn: Засварлах

en: None
mn: Байхгүй

en: Weight
mn: Жин

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: Default
mn: Анхны утга

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Email
mn: Имэйл

en: System
mn: Систем

en: Unlimited
mn: Хязгааргүй

en: Profile
mn: Хувийн тохиргоо

en: Front page
mn: Толгой хуудас

en: Save and continue
mn: Хадгалаад үргэлжлүүлэх
