Linkit (6.1.4) - en to et translation catalogue (41 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: E-mail
et: E-post

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Description
et: Kirjeldus

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: File
et: Manus

en: Edit
et: Muuda

en: None
et: Puudub

en: Weight
et: Kaal

en: Name
et: Nimi

en: Taxonomy term
et: Taksonoomia termin

en: Save
et: Salvesta

en: Default
et: Vaikimisi

en: File extensions
et: Faililaiendid

en: User
et: Kasutaja

en: Email
et: E-kiri

en: System
et: Süsteem

en: Unlimited
et: Piiramatu

en: External
et: Väline

en: Save changes
et: Salvesta muudatused

en: Update profile
et: Uuenda profiil

en: Profile
et: Profiil

en: Front page
et: Avaleht

en: Limit
et: Limiit

en: Entity
et: Olem

en: Allowed file extensions
et: Lubatud faililaiendid

en: Edit profile
et: Muuda profiili

en: About
et: Programmist

en: - Select -
et: - Vali -

en: Save and continue
et: Salvesta ja jätka

en: Uses
et: Kasutab

en: Restrict to the selected roles
et: Piiratud valitud rollidega

en: Contact form
et: Kontaktvorm

en: Blocked users
et: Blokeeritud kasutajad

en: Saved %label configuration.
et: %label seadistus salvestatud.

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
et: Eralda faililaiendid tühiku või komaga ning ära sisesta laiendi ees olevat punkti.

en: Weight for @title
et: @title kaal

en: Drupal link
et: Drupali link
