Linkit (6.1.4) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: E-mail
ta: மின்னஞ்சல்

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Weight
ta: நிறை

en: Name
ta: பெயர்

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: User
ta: பயனாளர்

en: System
ta: அமைப்பு

en: Unlimited
ta: வரையறையற்றது

en: Profile
ta: விபரக்கோவை
