Linkit (6.1.6) - en to am translation catalogue (17 entries)

en: User interface
am: የተጠቃሚ አዋዋይ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Content
am: ይዞታ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Edit
am: አርትእ

en: Weight
am: ክብደት

en: Name
am: ስም

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Default
am: ነባሪ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Unlimited
am: ያልተወሰነ

en: Front page
am: ፊት ገፅ

en: Save and continue
am: አስቀምጥ እና ቀጥል
