Linkit (6.1.6) - en to ku translation catalogue (30 entries)

en: User interface
ku: ڕووکاری بەکارهێنەر

en: E-mail
ku: ئیمێل

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Description
ku: دەربارە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: File
ku: پەڕگە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: None
ku: هیچ

en: Weight
ku: سەنگ

en: Name
ku: ناو

en: Taxonomy term
ku: واژەی پۆلێن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Email
ku: ئیمێل

en: System
ku: سیسته‌م

en: Unlimited
ku: بێسنوور

en: Save changes
ku: پاشەکەوتکردنی گۆڕانکارییەکان

en: Profile
ku: زانیاری تایبه‌تی

en: Front page
ku: پەڕەی سەرەتا

en: About
ku: دەربارە

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -

en: Save and continue
ku: هەڵگرە و بەردەوام بە

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت

en: Contact form
ku: فۆرمی پەیوەندی

en: Saved %label configuration.
ku: ڕێکخستنی %label پاشەکەوت کرا.

en: Weight for @title
ku: سەنگ بۆ @title
