Linkit (6.1.6) - en to mg translation catalogue (12 entries)

en: User interface
mg: Momba ny mpikambana

en: E-mail
mg: Mailaka

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Description
mg: Andinindininy

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Taxonomy term
mg: Teny ao amin'ny Taksonomia

en: User
mg: Mpampiasa

en: Front page
mg: Pejy voalohany

en: Save and continue
mg: Tehirizo sady tohizo
