Linkit (7.0.0-alpha1) - en to th translation catalogue (28 entries)

en: User interface
th: ส่วนติดต่อผู้ใช้

en: E-mail
th: อีเมล

en: Delete
th: ลบ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: File
th: ไฟล์

en: Edit
th: แก้ไข

en: None
th: ไม่มี

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Save
th: บันทึก

en: Email
th: อีเมล

en: System
th: ระบบ

en: Unlimited
th: ไม่จำกัด

en: External
th: ภายนอก

en: Save changes
th: บันทึกการเปลี่ยนแปลง

en: Profile
th: ประวัติผู้ใช้

en: Front page
th: หน้าแรก

en: Available tokens
th: Token ที่สามารถนำไปใช้ได้

en: Limit
th: จำกัด

en: Allowed file extensions
th: ขนาดอัปโหลดสูงสุด

en: Edit profile
th: แก้ไขรายละเอียดผู้ใช้

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Save and continue
th: บันทึกและไปต่อ

en: Uses
th: ใช้

en: Contact form
th: แบบฟอร์มการติดต่อ

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
th: ขนาดอัปโหลดสูงสุด

en: Weight for @title
th: ลำดับความสำคัญของ  %title
