Linkit (7.0.0-alpha2) - en to ur translation catalogue (24 entries)

en: User interface
ur: صارف مواجہ

en: E-mail
ur: برقی خط

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Content
ur: متن

en: Description
ur: وضاحت

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: File
ur: فائل

en: Edit
ur: تدوین

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Weight
ur: وزن

en: Name
ur: نام

en: Taxonomy term
ur: ٹیکسانمی ٹرم

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Default
ur: طے شدہ

en: File extensions
ur: فائل ایکسٹینشنز

en: User
ur: صارف

en: Email
ur: ای میل

en: System
ur: نظام

en: Unlimited
ur: لامحدود

en: Profile
ur: پروفائیل

en: Front page
ur: سرورق

en: Save and continue
ur: محفوظ کریں اور جاری رکھیں
