Linkit (7.0.0) - en to az translation catalogue (31 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: E-mail
az: E-poçt

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Description
az: İzahat

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: File
az: Fayl

en: Edit
az: Dəyiş

en: None
az: Yoxdur

en: Weight
az: Çəki

en: Name
az: Ad

en: Taxonomy term
az: Taksanomiya termini

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: File extensions
az: Fayl genişlənməsi

en: User
az: İstifadəçi

en: System
az: Sistem

en: Unlimited
az: Limitsiz

en: External
az: Xarici

en: Front page
az: Ana səhifə

en: Entity
az: Entiti

en: Allowed file extensions
az: İcazə verilən fayl uzantıları

en: Edit profile
az: Profili redaktə edin

en: About
az: Haqqında

en: Save and continue
az: Yadda saxlayın və davam edin

en: Uses
az: İstifadə edir

en: Restrict to the selected roles
az: Seçilmiş rollarla məhdudlaşdırın

en: Contact form
az: Əlaqə Forması

en: Saved %label configuration.
az: %label konfiqurasiyası saxlanıldı.
