Linkit (7.0.0) - en to ga translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
ga: R-phost

en: Delete
ga: Scrios

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Email
ga: Seoladh R-phost
