Linkit (7.0.0) - en to hy translation catalogue (24 entries)

en: User interface
hy: Օգտագործողի ինտերֆեյսը

en: E-mail
hy: Էլ. փոստ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: File
hy: Ֆայլ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Name
hy: Անուն

en: Taxonomy term
hy: Տաքսոնոմիա տերմին

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: User
hy: Օգտագործող

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: System
hy: Համակարգ

en: Unlimited
hy: Անսահմանափակ

en: Front page
hy: Առջևի էջ

en: Save and continue
hy: Հիշել և շարունակել

en: Uses
hy: Օգտագործում

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը
