Linkit (7.0.3) - en to ja translation catalogue (42 entries)

en: User interface
ja: ユーザーインターフェース

en: E-mail
ja: メール

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Content
ja: コンテンツ

en: Description
ja: 説明

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: File
ja: ファイル

en: Edit
ja: 編集

en: None
ja: なし

en: Weight
ja: ウェイト

en: Name
ja: 名前

en: Taxonomy term
ja: タクソノミーターム

en: Save
ja: 保存

en: Default
ja: デフォルト

en: File extensions
ja: ファイル拡張子

en: User
ja: ユーザー

en: Email
ja: メール

en: System
ja: システム

en: Unlimited
ja: 無制限

en: External
ja: 外部

en: Save changes
ja: 変更を保存

en: Profile
ja: プロフィール

en: Front page
ja: フロントページ

en: Available tokens
ja: 利用可能なトークン

en: Limit
ja: 制限

en: Entity
ja: エンティティ

en: Metadata
ja: メタデータ

en: Allowed file extensions
ja: 許可されている拡張子

en: Edit profile
ja: プロフィールを編集

en: About
ja: アバウト

en: Profile Name
ja: プロフィール名

en: Save and continue
ja: 保存して次へ

en: Uses
ja: 機能

en: Restrict to the selected roles
ja: 選択した役割にユーザーを制限

en: Contact form
ja: コンタクトフォーム

en: Role restrictions
ja: 役割の限定

en: Saved %label configuration.
ja: %label 設定を保存しました。

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
ja: 拡張子はスペースまたはコンマで区切り、最初にピリオドを使わないでください。

en: Weight for @title
ja: @title のウェイト

en: Drupal link
ja: Drupalのリンク
