Linkit (7.0.5) - en to pl translation catalogue (93 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: Description
pl: Opis

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: File
pl: Plik

en: Edit
pl: Edytuj

en: None
pl: Brak

en: Weight
pl: Waga

en: Name
pl: Nazwa

en: Taxonomy term
pl: Termin taksonomii

en: Save
pl: Zapisz

en: Default
pl: Domyślny

en: File extensions
pl: Rozszerzenie pliku

en: User
pl: Użytkownik

en: Unlimited
pl: Nieograniczone

en: External
pl: Zewnętrzne

en: Save changes
pl: Zapisz zmiany

en: Update profile
pl: Uaktualnij profil

en: Profile
pl: Profil

en: Front page
pl: Strona główna

en: Available tokens
pl: Dostępne żetony

en: Limit
pl: Ograniczenie

en: Entity
pl: Encja

en: Metadata
pl: Metadane

en: Allowed file extensions
pl: Dozwolone rozszerzenia pliku

en: Unpublished nodes
pl: Nieopublikowane węzły

en: Edit profile
pl: Edytuj profil

en: About
pl: O stronie

en: Profile Name
pl: Nazwa Profilu

en: Add profile
pl: Dodaj profil

en: Delete profile
pl: Usuń profil

en: Save and continue
pl: Zachowaj i kontynuuj

en: Uses
pl: Używa

en: No results
pl: Brak wyników

en: Restrict to the selected roles
pl: Tylko użytkownicy o wskazanych rolach

en: Contact form
pl: Formularz kontaktowy

en: Image file settings
pl: Ustawienia pliku obrazka

en: Role restrictions
pl: Ograniczenia ról

en: Canonical URL
pl: Kanoniczny URL

en: Blocked users
pl: Zablokowani użytkownicy

en: Include unpublished nodes
pl: Dołącz nieopublikowane węzły

en: Saved %label configuration.
pl: Zapisano konfigurację pola %label.

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
pl: Lista rozszerzeń oddzielonych przecinkami lub odstępem, bez wiodącej kropki.

en: Weight for @title
pl: Waga dla @title

en: Thumbnail image style
pl: Styl miniaturki

en: External URL
pl: Zewnętrzny URL

en: Linkit profile
pl: Profil Linkita

en: Linkit profiles
pl: Profile Linkita.

en: Show pixel dimensions
pl: Pokaż rozmiary wg. piksli

en: Show thumbnail
pl: Pokaż miniaturkę

en: Group by bundle
pl: Grupuj paczkami

en: Drupal link
pl: Odnośnik Drupala

en: Manage Linkit profiles.
pl: Zarządzaj profilami Linkita.

en: Add matcher
pl: Dodaj wyszukiwacz

en: Manage matchers
pl: Zarządzaj wyszukiwaczami

en: Administer linkit profiles
pl: Zarządzaj profilami Linkit

en: Matcher settings
pl: Ustawienia wyszukiwacza

en: Edit %label profile
pl: Edytuj profil %label

en: Edit %label matcher
pl: Edytuj wyszukiwacz %label

en: Matchers
pl: Wyszukiwacze

en: No matchers available.
pl: Brak dostępnych wyszukiwaczy

en: No matcher selected.
pl: Nie wybrano żadnych wyszukiwaczy

en: Added %label matcher.
pl: Dodano wyszukiwacz %label.

en: Added %label matcher to the @profile profile.
pl: Dodano wyszukiwacz %label do profilu @profile.

en: The matcher %label has been deleted.
pl: Usunięto wyszukiwacz %label.

en: The matcher %label has been deleted in the @profile profile.
pl: Usunięto wyszukiwacz %label w profilu @profile.

en: Save and manage matchers
pl: Zapisuj i zarządzaj wyszukiwaczami

en: The human-readable name of this  profile. This name must be unique.
pl: Czytelna dla człowieka nazwa tego profilu. Ta nazwa musi być unikalna.

en: Created new profile %label.
pl: Utworzono nowy profil %label.

en: Updated profile %label.
pl: Zaktualizowano profil %label.

en: Bundle filter: @bundle_filter
pl: Filtr typów zawartości: @bundle_filter

en: Show image dimensions: @show_image_dimensions
pl: Pokaż wymiary obrazka: @show_image_dimensions

en: Show image thumbnail: @show_image_thumbnail
pl: Pokaż miniaturkę obrazka: @show_image_thumbnail

en: Thumbnail style: @thumbnail_style
pl: Styl miniaturki: @thumbnail_style

en: Include unpublished: @include_unpublished
pl: Dołącz nieopublikowane: @include_unpublished

en: Role filter: @role_filter
pl: Filtr ról: @role_filter

en: Include blocked user
pl: Dołącz użytkowników zablokowanych

en: Linkit result thumbnail
pl: Miniaturka znalezionego wyniku

en: Automatically set the "title" attribute
pl: Automatycznie ustaw atrybut "tytuł"

en: Use Linkit
pl: Użyj Linkit

en: Limit matches to the following file extensions: @file_extensions
pl: Ogranicz wyniki do następujących rozszerzeń plików: @file_extensions

en: The front page for this site.
pl: Strona główna dla tego serwisu.

en: Managing Linkit profiles
pl: Zarządzanie profilami Linkit

en: Bundle restrictions
pl: Ograniczenia oparte na typach zawartości

en: Restrict suggestions to the selected bundles
pl: Ogranicz sugestie do wybranych typów zawartości

en: Bundle grouping
pl: Grupowanie wg. typów zawartości

en: Group suggestions by their bundle.
pl: Grupuj sugestie wg. typów zawartości.

en: Direct File URL
pl: URL pliku

en: Start typing to find content.
pl: Zacznij wpisywać, aby wyszukać zawartość.

en: Direct URL to media file entity
pl: URL do encji media
