Linkit (7.0.7) - en to gu translation catalogue (23 entries)

en: User interface
gu: વપરાશકર્તા ઈન્ટરફેસ

en: E-mail
gu: ઈમેલ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: None
gu: એકે નહિ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Name
gu: નામ

en: Save
gu: સાચવો

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Unlimited
gu: અમર્યાદિત

en: Save changes
gu: સંપાદનો સાચવો

en: Front page
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Limit
gu: મર્યાદા

en: About
gu: વિશે

en: Save and continue
gu: સંગ્રહો અને આગળ વધો

en: Uses
gu: ઉપયોગો
