Linkit (7.0.7) - en to lt translation catalogue (38 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: E-mail
lt: El. paštas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Description
lt: Aprašymas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: File
lt: Failas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: None
lt: Joks

en: Weight
lt: Svoris

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Taxonomy term
lt: Sistematikos terminas

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: File extensions
lt: Failų plėtiniai

en: User
lt: Narys

en: Email
lt: El. paštas

en: System
lt: Sistema

en: Unlimited
lt: Neribotas

en: External
lt: Išorinis

en: Save changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

en: Update profile
lt: Atnaujinti profilį

en: Profile
lt: Profilis

en: Front page
lt: Pirmas puslapis

en: Limit
lt: Limitas

en: Entity
lt: Esybė

en: Allowed file extensions
lt: Leidžiami failų plėtiniai

en: Edit profile
lt: Redaguoti profilį

en: About
lt: Apie

en: Save and continue
lt: Išsaugoti ir tęsti

en: Uses
lt: Naudoja

en: Contact form
lt: Kontaktų formos

en: Blocked users
lt: Užblokuoti nariai

en: Saved %label configuration.
lt: Išsaugotos %label nuostatos.

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
lt: Atskirkite plėtinius tarpu arba kableliu ir nenaudokite "priekinio" taško.

en: Weight for @title
lt: @title svoris
