Linkit (8.x-4.0) - en to ar translation catalogue (40 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: E-mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Content
ar: المحتوى

en: Attribute
ar: الخاصية

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: File
ar: ملف

en: Edit
ar: تحرير

en: None
ar: لا شيء

en: Weight
ar: الوزن

en: Link
ar: رابط

en: Taxonomy term
ar: مصطلح تصنيف

en: Field
ar: الحقل

en: Save
ar: حفظ

en: User
ar: المستخدم

en: Options
ar: الخيارات

en: Custom
ar: مخصص

en: Widget type
ar: نوع الويدجة

en: System
ar: النظام

en: Link URL
ar: رابط

en: Attributes
ar: سمات

en: Save changes
ar: حفظ التغييرات

en: Profile
ar: ملفات المستخدمين

en: Front page
ar: الصفحة الرئيسية

en: Entity
ar: الكيان

en: Open in new window
ar: افتح في نافذة جديدة

en: Relationship
ar: العلاقة

en: Editor
ar: محرر

en: Edit profile
ar: تعديل الملف الشخصي

en: Page not found
ar: الصفحة غير موجودة

en: Save and continue
ar: حفظ ومتابعة

en: Dashboard
ar: لوحة التحكم

en: Add link
ar: إضافة رابط

en: Restrict to the selected roles
ar: مخصص لأدوار معينة

en: Saved %label configuration.
ar: تم حفظ خيارات ضبط %label.

en: Weight for @title
ar: الوزن لـ @title
