Linkit - Enriched linking experience (8.x-4.0) - en to ast translation catalogue (26 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: E-mail
ast: Corréu-e

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: File
ast: Ficheru

en: Edit
ast: Editar

en: None
ast: Nengún

en: Weight
ast: Pesu

en: Link
ast: Enllaz

en: Taxonomy term
ast: Taxonomía del términu

en: Field
ast: Campu

en: Save
ast: Guardar

en: User
ast: Usuariu

en: Options
ast: Opciones

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Widget type
ast: Triba de widget

en: System
ast: Sistema

en: Save changes
ast: Guardar cambeos

en: Profile
ast: Perfil

en: Front page
ast: Páxina d'entamu

en: Save and continue
ast: Guardar y siguir
