Linkit - Enriched linking experience (8.x-4.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: E-mail
az: E-poçt

en: Delete
az: Sil

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Front page
az: Ana səhifə
