Linkit (8.x-4.0) - en to be translation catalogue (36 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: E-mail
be: Адрас э-пошты

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Attribute
be: Атрыбут

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: File
be: Файл

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Weight
be: Вага

en: Link
be: Спасылка

en: Taxonomy term
be: Тэрмін таксаноміі

en: Field
be: Поле

en: Save
be: Захаваць

en: User
be: Карыстальнік

en: Options
be: Налады

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Widget type
be: Тып віджэта

en: System
be: Сістэма

en: Save changes
be: Захаваць змены

en: Profile
be: Профіль

en: Front page
be: Галоўная старонка

en: Entity
be: Сутнасць

en: Edit profile
be: Рэдагаваць профіль

en: Page not found
be: Старонка ня знойдзеная

en: Save and continue
be: Захаваць і працягнуць інсталяцыю

en: Dashboard
be: Панэль інструментаў

en: Add link
be: Дадаць спасылку

en: Edit link
be: Рэдагаваць спасылку

en: Restrict to the selected roles
be: Абмежаваць да абраных роляў

en: Saved %label configuration.
be: Захаваць налады %label.

en: Weight for @title
be: Вага для @title
