Linkit (8.x-4.0) - en to ca translation catalogue (49 entries)

en: Title
ca: Títol

en: E-mail
ca: Correu electrònic

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Attribute
ca: Atribut

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Yes
ca: Sí

en: File
ca: Fitxer

en: Edit
ca: Edita

en: None
ca: Cap

en: Scheme
ca: Esquema

en: Weight
ca: Pes

en: Link
ca: Enllaç

en: Taxonomy term
ca: Terme de taxonomia

en: Field
ca: Camp

en: Save
ca: Desa

en: User
ca: Usuari

en: Options
ca: Opcions

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Widget type
ca: Tipus de giny

en: System
ca: Sistema

en: Link URL
ca: URL de l'enllaç

en: Attributes
ca: Atributs

en: Class
ca: Classe

en: Save changes
ca: Desa els canvis

en: Update profile
ca: Actualitza el perfil

en: Profile
ca: Perfil

en: Front page
ca: Portada

en: Available tokens
ca: Comodins disponibles

en: Entity
ca: Entitat

en: Open in new window
ca: Obre en una finestra nova

en: Relationship
ca: Relació

en: Add new profile
ca: Afegeix un perfil nou

en: Edit profile
ca: Edita el perfil

en: Page not found
ca: Pàgina no trobada

en: Attribute settings
ca: Paràmetres dels atributs

en: Profile Name
ca: Nom del perfil

en: Delete profile
ca: Elimina el perfil

en: Edit Link
ca: Edita l'enllaç

en: Save and continue
ca: Desa-ho i continua

en: Frontpage
ca: Portada

en: Dashboard
ca: Tauler

en: Add link
ca: Afegeix un enllaç

en: Edit link
ca: Enllaç d'edició

en: Restrict to the selected roles
ca: Restringeix als rols seleccionats

en: Saved %label configuration.
ca: S'ha desat la configuració de %label.

en: Weight for @title
ca: Pes de @title
