Linkit (8.x-4.0) - en to da translation catalogue (60 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Content
da: Indhold

en: Attribute
da: Attribut

en: Cancel
da: Annullér

en: Description
da: Beskrivelse

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: File
da: Fil

en: Edit
da: Redigér

en: None
da: Ingen

en: Scheme
da: Skema

en: Weight
da: Vægt

en: Taxonomy term
da: Ord i ordforråd

en: Field
da: Felt

en: Save
da: Gem

en: User
da: Bruger

en: Options
da: Valg

en: Custom
da: Tilpasset

en: Widget type
da: Widget-type

en: Attributes
da: Attributter

en: Class
da: Klasse

en: Save changes
da: Gem ændringer

en: Update profile
da: Opdater profil

en: Profile
da: Profil

en: Front page
da: Forside

en: Available tokens
da: Tilgængelige symboler

en: Open in new window
da: Åbn i nyt vindue

en: Relationship
da: Forbindelse

en: Add new profile
da: Tilføj ny profil

en: Edit profile
da: Rediger profil

en: Page not found
da: Side ikke fundet

en: Attribute settings
da: Attributindstillinger

en: Target
da: Mål

en: Profile Name
da: profil navn

en: Add profile
da: Tilføj profil

en: Delete profile
da: Slet profil

en: Add attribute
da: Tilføj attribut

en: Manage attributes
da: Administrer attributter

en: Edit Link
da: Redigér link

en: Save and continue
da: Gem og fortsæt

en: Frontpage
da: Forside

en: Add link
da: Tilføj link

en: Edit link
da: Redigér-link

en: No results
da: Ingen resultater

en: Restrict to the selected roles
da: Begræns til de valgte roller

en: Image file settings
da: Indstillinger for filer

en: Import profiles
da: Importér profiler

en: Include unpublished nodes
da: Medtag upubliceret indhold

en: Saved %label configuration.
da: Indstillinger for %label gemt.

en: Weight for @title
da: Vægt af @title

en: Support for Linkit module
da: Understøttelse af Linkit-modulet

en: Administer Linkit
da: Administrér Linkit

en: Insert link
da: Indsæt link

en: Linkit profile
da: Linkit-profil

en: Linkit profiles
da: Linkit-profiler

en: Show pixel dimensions
da: Vis pixel-dimensioner

en: Open IMCE file browser
da: Åben IMCE fil browser

en: The "title" attribute value
da: Titel atributtens værdi
