Linkit - Enriched linking experience (8.x-4.0) - en to eu translation catalogue (38 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: E-mail
eu: E-posta

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Attribute
eu: Atributua

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: File
eu: Fitxategi

en: Edit
eu: Editatu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Weight
eu: Pisua

en: Link
eu: Esteka

en: Taxonomy term
eu: Taxonomia terminoa

en: Field
eu: Eremua

en: Save
eu: Gorde

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Options
eu: Aukerak

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Widget type
eu: Widget mota

en: System
eu: Sistema

en: Link URL
eu: Esteka URLa

en: Save changes
eu: Aldaketak gorde

en: Profile
eu: Profila

en: Front page
eu: Azaleko orria

en: Available tokens
eu: Gaituriko aldagaiak (tokens)

en: Entity
eu: Entitatea

en: Relationship
eu: Erlazioa

en: Page not found
eu: Orria ez da antzeman

en: Profile Name
eu: Profilaren Izena

en: Edit Link
eu: Esteka editatu

en: Save and continue
eu: Gorde eta jarraitu

en: Frontpage
eu: Azaleko orria

en: Dashboard
eu: Aginte-panela

en: Add link
eu: Esteka gehitu

en: Edit link
eu: Editatu lotura
