Linkit - Enriched linking experience (8.x-4.0) - en to hr translation catalogue (38 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: E-mail
hr: E-pošta

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Content
hr: Sadržaj

en: Attribute
hr: Atribut

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: File
hr: Datoteka

en: Edit
hr: Uredi

en: None
hr: Nema

en: Weight
hr: Težina

en: Link
hr: Poveznica

en: Taxonomy term
hr: Pojam taksonomije

en: Field
hr: Polje

en: Save
hr: Spremi

en: User
hr: Korisnik

en: Options
hr: Opcije

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Widget type
hr: Vrsta cinculatora

en: System
hr: Sustav

en: Link URL
hr: URL poveznice

en: Attributes
hr: Atributi

en: Save changes
hr: Spremi promjene

en: Profile
hr: Profil

en: Front page
hr: Naslovnica

en: Available tokens
hr: Dostupni tokeni

en: Relationship
hr: Odnos

en: Page not found
hr: Stranica nije pronađena.

en: Save and continue
hr: Spremi i nastavi

en: Dashboard
hr: Nadzorna ploča

en: Add link
hr: Dodaj poveznicu

en: Edit link
hr: Uredi poveznicu

en: Image file settings
hr: Postavke Slikovnih datoteka

en: Saved %label configuration.
hr: %label postavke spremljene.

en: Weight for @title
hr: Težina za @title
