Linkit - Enriched linking experience (8.x-4.0) - en to jv translation catalogue (28 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: File
jv: Berkas

en: Edit
jv: Sunting

en: None
jv: Nihil

en: Weight
jv: Urutan

en: Link
jv: Tautan

en: Taxonomy term
jv: Taksonomi tetembungan

en: Save
jv: Simpen

en: User
jv: Panganggo

en: Options
jv: Opsi

en: Custom
jv: Kostum

en: Widget type
jv: Jinisé piranti

en: Save changes
jv: Simpenana perubahané

en: Profile
jv: Profil

en: Front page
jv: Kācā Ngajeng

en: Page not found
jv: Kācā ora ditemokaké

en: Save and continue
jv: Simpen lan lanjutaké

en: Dashboard
jv: Dasbor

en: Add link
jv: Tambah tautan

en: Saved %label configuration.
jv: Nyimpen konfigurasi %label.

en: Weight for @title
jv: Bobot kanggo @title
