Linkit - Enriched linking experience (8.x-4.0) - en to ku translation catalogue (30 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: E-mail
ku: ئیمێل

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: File
ku: پەڕگە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: None
ku: هیچ

en: Weight
ku: سەنگ

en: Link
ku: بەستەر

en: Taxonomy term
ku: واژەی پۆلێن

en: Field
ku: خانە

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Custom
ku: درووستکراو

en: System
ku: سیسته‌م

en: Save changes
ku: پاشەکەوتکردنی گۆڕانکارییەکان

en: Profile
ku: زانیاری تایبه‌تی

en: Front page
ku: پەڕەی سەرەتا

en: Page not found
ku: په‌ڕه‌ نه‌دۆزرایه‌وه‌

en: Save and continue
ku: هەڵگرە و بەردەوام بە

en: Frontpage
ku: لاپەڕەی سەرەتا

en: Dashboard
ku: داشبۆرد

en: Add link
ku: بەستەر زیادبکە

en: Saved %label configuration.
ku: ڕێکخستنی %label پاشەکەوت کرا.

en: Weight for @title
ku: سەنگ بۆ @title
