Linkit (8.x-4.0) - en to lv translation catalogue (46 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: E-mail
lv: E-pasts

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Attribute
lv: Atribūts

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: File
lv: Fails

en: Edit
lv: Labot

en: None
lv: Nav

en: Scheme
lv: Shēma

en: Weight
lv: Svars

en: Link
lv: Saite

en: Taxonomy term
lv: Taksonomijas termins

en: Field
lv: Lauks

en: Save
lv: Saglabāt

en: User
lv: Lietotājs

en: Options
lv: Iespējas

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Widget type
lv: Logrīka tips

en: System
lv: Sistēma

en: Link URL
lv: Saites URL

en: Attributes
lv: Atribūti

en: Save changes
lv: Saglabāt izmaiņas

en: Profile
lv: Profils

en: Front page
lv: Sākumlapa

en: Entity
lv: Entītija

en: Relationship
lv: Attiecība

en: Editor
lv: Redaktors

en: Add new profile
lv: Pievienot jaunu profilu

en: Edit profile
lv: Labot profilu

en: Page not found
lv: Lapa nav atrasta

en: Attribute settings
lv: Atribūtu iestatījumi

en: Target
lv: Mērķis

en: Manage attributes
lv: Pārvaldīt atribūtus

en: Save and continue
lv: Saglabāt un turpināt

en: Frontpage
lv: Sākumlapa

en: Dashboard
lv: Darbgalds

en: Add link
lv: Pievienot saiti

en: Edit link
lv: Rediģēt saiti

en: Restrict to the selected roles
lv: Ierobežot tikai atlasītajām lomām

en: Saved %label configuration.
lv: %label iestatījumi saglabāti

en: Weight for @title
lv: Svars @title
