Linkit - Enriched linking experience (8.x-4.0) - en to nn translation catalogue (25 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: E-mail
nn: E-post

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Content
nn: Innhald

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: File
nn: Fil

en: Edit
nn: Rediger

en: None
nn: Ingen

en: Weight
nn: Vekt

en: Link
nn: Lenke

en: Field
nn: Felt

en: Save
nn: Lagre

en: User
nn: Brukar

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Class
nn: Klasse

en: Save changes
nn: Lagre endringar

en: Front page
nn: Framside

en: Page not found
nn: Sida finst ikkje

en: Edit Link
nn: Rediger lenke

en: Save and continue
nn: Lagre og hald fram

en: Dashboard
nn: Styringspanel
