Linkit - Enriched linking experience (8.x-4.1) - en to af translation catalogue (19 entries)

en: Title
af: Titel

en: E-mail
af: E-pos

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Attribute
af: Attribuut

en: Description
af: Beskrywing

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: File
af: Lêer

en: Edit
af: Wysig

en: None
af: Geen

en: Weight
af: Gewig

en: Link
af: Skakel

en: Save
af: Stoor

en: User
af: Gebruiker

en: System
af: Stelsel

en: Profile
af: Profiel

en: Save and continue
af: Stoor en gaan voort
