Linkit - Enriched linking experience (8.x-4.1) - en to el translation catalogue (40 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Attribute
el: Ιδιότητες

en: Description
el: Περιγραφή

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: File
el: Αρχείο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: None
el: Κανένα

en: Weight
el: Βάρος

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Taxonomy term
el: Όρος ταξινόμισης

en: Save
el: Αποθήκευση

en: User
el: Χρήστης

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Widget type
el: Τύπος γραφικού συστατικού

en: System
el: Σύστημα

en: Attributes
el: Χαρακτηριστικά

en: Class
el: Κλάση

en: Save changes
el: Αποθήκευση αλλαγών

en: Update profile
el: Ενημέρωση προφίλ

en: Profile
el: Προφίλ

en: Front page
el: Αρχική σελίδα

en: Available tokens
el: Διαθέσιμα σύμβολα αντικατάστασης

en: Entity
el: Οντότητα

en: Open in new window
el: Άνοιγμα σε νέο παράθυρο

en: Relationship
el: Συσχέτιση

en: Edit profile
el: Επεξεργασία προφίλ

en: Attribute settings
el: Ρυθμίσεις χαρακτηριστικών

en: Target
el: Στόχος

en: Edit Link
el: Επεξεργασία Συνδέσμου

en: Save and continue
el: Αποθήκευση και συνέχεια

en: Add link
el: Προσθήκη στοιχείου

en: Edit link
el: Σύνδεσμος επεξεργασίας

en: Restrict to the selected roles
el: Περιορισμός στους επιλεγμένους ρόλους

en: Image file settings
el: Ρυθμίσεις αρχείων εικόνας

en: Saved %label configuration.
el: Οι ρυθμίσεις παραμέτρων για το %label αποθηκεύτηκαν.

en: Weight for @title
el: Βάρος για τον @title
