Linkit - Enriched linking experience (8.x-4.1) - en to ja translation catalogue (42 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: E-mail
ja: メール

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Content
ja: コンテンツ

en: Attribute
ja: 属性

en: Description
ja: 説明

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: File
ja: ファイル

en: Edit
ja: 編集

en: None
ja: なし

en: Scheme
ja: スキーマ

en: Weight
ja: ウェイト

en: Link
ja: リンク

en: Taxonomy term
ja: タクソノミーターム

en: Save
ja: 保存

en: User
ja: ユーザー

en: Custom
ja: カスタム

en: Widget type
ja: ウィジェットタイプ

en: Id
ja: ID

en: System
ja: システム

en: Attributes
ja: 属性

en: Class
ja: クラス

en: Save changes
ja: 変更を保存

en: Profile
ja: プロフィール

en: Front page
ja: フロントページ

en: Available tokens
ja: 利用可能なトークン

en: Entity
ja: エンティティ

en: Open in new window
ja: 新しいウィンドウで開く

en: Relationship
ja: リレーションシップ

en: Edit profile
ja: プロフィールを編集

en: Attribute settings
ja: 属性の設定

en: Target
ja: ターゲット

en: Profile Name
ja: プロフィール名

en: Edit Link
ja: リンクの編集

en: Save and continue
ja: 保存して次へ

en: Add link
ja: リンクの追加

en: Edit link
ja: 編集リンク

en: Restrict to the selected roles
ja: 選択した役割にユーザーを制限

en: Saved %label configuration.
ja: %label 設定を保存しました。

en: Weight for @title
ja: @title のウェイト
