Linkit - Enriched linking experience (8.x-4.2) - en to oc translation catalogue (38 entries)

en: Title
oc: Títol

en: E-mail
oc: Corrièr electronic

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Content
oc: Contengut

en: Attribute
oc: Atribut

en: Description
oc: Descripcion

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: File
oc: Fichièr

en: Edit
oc: Modificar

en: None
oc: Pas cap

en: Scheme
oc: Esquèma

en: Weight
oc: Pes

en: Link
oc: Ligam

en: Taxonomy term
oc: Tèrme de taxonomia

en: Save
oc: Enregistrar

en: User
oc: Utilizaire

en: Custom
oc: Personalizat

en: Widget type
oc: Tipe de Widget

en: System
oc: Sistèma

en: Save changes
oc: Enregistrar los cambiaments

en: Profile
oc: Perfil

en: Front page
oc: Pagina d'acuèlh

en: Entity
oc: Entitat

en: Open in new window
oc: Dobrir dins una novèla fenèstra

en: Allowed file extensions
oc: Extensions de fichièr permeses

en: Relationship
oc: Relacion

en: About
oc: A prepaus

en: Target
oc: Cibla

en: Save and continue
oc: Salvar e contunhar

en: Uses
oc: Usatges

en: Add link
oc: Apondre un ligam

en: Edit link
oc: Ligam de modificacion

en: Restrict to the selected roles
oc: Restrénher als ròtles seleccionats

en: Saved %label configuration.
oc: S'es enregistrat la configuracion de %label.

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
oc: Separatz las extensions amb un espaci o una coma e no inclogueu lo punt inicial.

en: Weight for @title
oc: Pes de @title
