Linkit - Enriched linking experience (8.x-4.2) - en to sq translation catalogue (19 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Weight
sq: Pesha

en: Link
sq: Lidhje

en: Taxonomy term
sq: Term i taxonomy

en: Save
sq: Ruaj

en: User
sq: Përdoruesi

en: Custom
sq: E personalizuar

en: System
sq: Sistemi

en: Profile
sq: Profili

en: About
sq: Informacione

en: Save and continue
sq: Ruaj dhe vazhdo

en: Weight for @title
sq: Pesha për @title
